Black Friday

Půdní kondicionér

Máte zahrádku, na které máte pouze stromy a trávník? Pozorujete v poslední době, že se rostlinám moc nedaří? Ke zlepšení půdních podmínek je vhodné použít půdní kondicionér, který zlepší a obohatí půdo o potřebné látky a živiny. Nejedná se o žádnou novou metodu. Již přes 40 let je i v zahraničí používán granulovaný typ, který je na bázi silikátových koloidů. Podporují růst kořenů do hloubky, zvyšuje prokořenění, zlepšuje drobtovitou strukturu půdy, zvyšuje vodní kapacitu apod.

Složení půdních kondicionérů

Námi nabízený půdní kondicionér obsahuje několik účinných látek, které jsou po aplikaci běžně až 10 - 12 let. Obsahuje silikáty, převážně zpětně rozpustné fosforečnany a sírany, jako je elektrolyt. Zmiňovaný fosfor, který podporuje růst kořenů, není v půdě velmi pohyblivý a po aplikaci ,může být využíván pouze v menších hloubkách. Proto je půdní kondicionér obohacen o Silikátové koloidy, které napomáhají k transportu fosforečnanů v půdě.

Dodržujte předepsané dávkování

Při každé aplikaci hnojiv se musí dodržovat předepsané a určené dávkování, jinak by mohlo dojít k narušení půdy a nebylo by dosaženo požadovaných výsledků. Jinou dávku budete aplikovat na trávu nebo dřeviny. Doporučené dávkování naleznete u konkrétního výrobku na našem e-shopu, ale i na obalu. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
2 965 Kč
  Půdní kondicionér na bázi silikátových koloidů Ke zlepšení…
Cena
-
Zobrazeno 1 položek

Agrosil 25kg

2 965 Kč
SKLADEM 24 HOD
  Půdní kondicionér na bázi silikátových koloidů Ke zlepšení půdních podmínek při ozeleňování všech typů stanovišť je…
Užitečné odkazy
Kontakt
  • INPEST Louny s.r.o.
  • Osvoboditelů 420
  • 440 01 Louny
  • Mobil: 734 605 868
  • Email: info@inpest.cz
Odběr novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na INPEST.cz