Půdní kondicionér

Máte zahrádku, na které máte pouze stromy a trávník? Pozorujete v poslední době, že se rostlinám moc nedaří? Ke zlepšení půdních podmínek je vhodné použít půdní kondicionér, který zlepší a obohatí půdo o potřebné látky a živiny. Nejedná se o žádnou novou metodu. Již přes 40 let je i v zahraničí používán granulovaný typ, který je na bázi silikátových koloidů. Podporují růst kořenů do hloubky, zvyšuje prokořenění, zlepšuje drobtovitou strukturu půdy, zvyšuje vodní kapacitu apod.

Složení půdních kondicionérů

Námi nabízený půdní kondicionér obsahuje několik účinných látek, které jsou po aplikaci běžně až 10 - 12 let. Obsahuje silikáty, převážně zpětně rozpustné fosforečnany a sírany, jako je elektrolyt. Zmiňovaný fosfor, který podporuje růst kořenů, není v půdě velmi pohyblivý a po aplikaci ,může být využíván pouze v menších hloubkách. Proto je půdní kondicionér obohacen o Silikátové koloidy, které napomáhají k transportu fosforečnanů v půdě.

Dodržujte předepsané dávkování

Při každé aplikaci hnojiv se musí dodržovat předepsané a určené dávkování, jinak by mohlo dojít k narušení půdy a nebylo by dosaženo požadovaných výsledků. Jinou dávku budete aplikovat na trávu nebo dřeviny. Doporučené dávkování naleznete u konkrétního výrobku na našem e-shopu, ale i na obalu. 

Zobrazit celý popis »
Garlon New
-19%

Garlon New

780 Kč
  Selektivní herbicid k hubení nežádoucích dřevin, dvouděložných plevelů a k potlačení pařezové výmladnosti. Účinná látka:  triklopyr 60 g/l, fluroxypyr 20 g/l Jak účinkuje? Přípravek je širokospektrální systémový arboricid ...
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací