Postřik proti plísni v řepce

Jak určitě víte, ideální podmínky pro plíseň je, když se střídá vlhké a horké počasí. Mezi nejznámější patří plíseň v řepce v podobě šedé plísně. Jedná se o šedý povlak na napadených částí. Na listech se povlak postupně rozrůstá, až dojde k následnému odumření. Bývají napadeny nejen listy, ale i stonky a šešule. Tato houba je běžně přítomná na rostlinách i v půdě. Aby nedocházelo k výskytu této choroby, je nutné dodržovat dostatečný prostor mezi rostlinami.

Účinné látky v postřicích proti plísním v řepce

Jak se účinně zbavit plísně? Doporučujeme Vám použít postřiky proti plísním v řepce, které obsahují látky, díky kterým zlikvidujete nežádoucí choroby. Do nabídky jsme zahrnuli několik druhů, které jsou si můžete objednat v různě velkých balení. Většinu zboží máme skladem, tudíž nebudete muset čekat na svou objednávku dlouhou dobu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Postřik Horizon ideální na řepku

Nemáte žádné zkušenosti s postřiky proti plísním na řepce? Doporučujeme Vám oblíbený a žádaný výrobek Horizon, který je ve formě vodní emulze. Má opravdu dobro účinnost proti širokému spektru plísním, které tento druh úrody napadají. Pokud budete aplikovat postřik na jaře, zvýšíte tím i odolnost rostlin proti polehávání. U nás máte na výběr ze dvou druhů. Věříme, že účinnost tohoto výrobku Vás překvapí.

Zobrazit celý popis »
Roundup klasik PRO 5x1l
-26%
      Toto balení je volně prodejné, nepotřebujete osvědčení o odborné způsobilosti Roundup klasik je neselektivní herbicid se systémovým účinkem. Rostliny ho přijímají výhradně zelenými částmi, listy a oddenky a asimilačním...
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací