20 let zkušeností

Půdní pH test

Potřebujete vyživit půdu na vaší zahrádce? Tuto hodnotu získáte pomocí půdního pH testu. Test zjistí obsah vápníku v půdě, trávníku nebo substrátu. Půdním pH testem se zabrání přehnojení vápníkem. Test nám během tří minut vyhodnotí stav půdy. Balení půdního pH testu obsahuje osm testovacích tablet.

Co je PH?

Určitě se každý z Vás setkal s pojmem PH, ale co vlastně tato zkratka znamená? PH v půdě značí, jaká je kyselost půdy. Aby se rostlinám dařilo co nejlépe, je důležité, aby měly skvělé podmínky a optimální hodnoty PH. Mezi základní chemické vlastnosti patří půdní reakce, která se označuje již zmiňovanou kyselostí půdy. Její kvalita se odvyjí podle toho, jak jsou v půdě rozložené ionty, případně hliník nebo železo v půdním roztoku. Označuje se tedy zkratkou PH, které je doplněno dále ještě o číslo od 0 do 14. Čím je koncentrace vodíkových iontů vyšší, tím je půda kyselejší a PH je nižší. Pro zjištění těchto hodnot Vám napomůže půdní PH test, který naleznete v naší nabídce.

Jak určit kyselost půdy?

Není Vaše úroda už tak úspěšná a přisuzujete takové výsledky nekvalitní půdě? Není nic snazšího, než zjistit, jaké má půda PH. Pro zjištění požadovaných informací doporučujeme použít půdní PH test, díky kterému snadno a rychle zjistíte, zda je to ten pravý důvod, proč není úroda taková,jaku byste si představili. V naší nabídce naleznete druh, kterým zjistíte obsah vápníku v půdě na Vaší zahrádce, trávníku a substrátech. Tato pomůcka je vhodná na to, aby nedošlo k přehnojení vápníkem. Výsledky zjistíte během 3. minut.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
95 Kč
Naše cena:
83 Kč
Půdní pH test pro rychlé stanovení reakce zeminy. Složení roztoků…
Cena
-
Zobrazeno 1 položek

Půdní test PH BEN

95 Kč
-13%
83 Kč
SKLADEM 24 HOD
Půdní pH test pro rychlé stanovení reakce zeminy. Složení roztoků umožňuje provést analýzu během několika minut.  
Užitečné odkazy
Kontakt
  • INPEST Louny s.r.o.
  • Osvoboditelů 420
  • 440 01 Louny
  • Mobil: 734 605 868
  • Email: info@inpest.cz
Odběr novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na INPEST.cz