Vážení zákazníci,
dovolte, abychom vás informovali o provozu naší společnosti na konci září.
Ve čtvrtek 28. 9. je státní svátek a v pátek 29. 9. 2023 máme zavřeno.
Poslední expedice vašich objednávek bude ve středu 27.9. Další pak již standardně od pondělí 2. 10. 2023.
Děkujeme za pochopení.
Výrobce | Agrobio |
Hmotnost | 0.1 kg |
Pomocný rostlinný přípravek ve formě dispergovatelného (smáčitelného) prášku bělavé barvy mírně houbového pachu. Ve vodě je nerozpustný, s vodou tvoří suspenzi. CLONOPLUS obsahuje spory hub přirozeně se vyskytujících v půdě, které mají schopnost rozkládat pro rostlinu organické zbytky v půdě a tím zvyšovat příjem živin z půdy. Podporují tvorbu bakteriálních hlízek. Zvyšují odolnost rostlin proti stresu, zvyšují počet vzešlých rostlin, zvyšují dynamiku růstu rostlin.
Přípravek je rovněž schopen přes zimní období rozložit sklerocia, mikrosklerocia a chlamydospóry patogenních hub (Claviceps, Sclerotinia, Botrytis, Rhizoctonia, Verticillium).
CLONOPLUS je určen k aplikaci do půdy. Není určen k postřiku nadzemních částí rostlin.
Hlavním účelem Sulky Extra je dodání obsažených živin rostlinám a při tomto použití je jako vedlejší efekt vzhledem k vysokému obsahu polysulfidické síry pozorováno omezení výskytu některých živočišných škůdců (např. háďatko zhoubné na česneku při hnojivém máčení sadby před výsadbou).
Česnek je možné ošetřit přípravkem Clonoplus až 3x:
Souprava je na 1 kg sadby česneku.
Výrobce | Agrobio |
Hmotnost | 0.1 kg |