20 let zkušeností

Postřik proti plísni v lesním porostu

Pro mnoho lidí je ideálním relaxem, když opustí městský shon a vyrazí do zdravého lesa. Bohužel i v lesním hospodářství jsou hrozbou plísně v lese. Často bývají napadeny dřeviny, jako jsou borovice nebo smrky. Hlavním znakem napadení je houbovitá plíseň, která se vyskytuje na větvích a postupně může napadnout i jehličí. Pokud jste tyto znaky nalezli, je na čase, aby jste použili postřik proti plísním v lese. Do naší nabídky jsme zařadili prověřené výrobky, které jsou od spolehlivých výrobců.

Borovice napadené plísní

Napadla Vaši borovici houbovitá choroba a Vy si nevíte rady, jak se jí zbavit? Doporučujeme Vám aplikovat vhodný postřik proti plísním v lese. Ideálním časem na ošetření je od poloviny května až do konce srpna a to v intervalu 10-14 dnů. Díky fungicidnímu přípravku dojde k ochranně rostlin, aby nebyly napadeny bakteriální chorobou. Přesné a doporučené dávkování naleznete vždy na daném výrobku. Každý se míchá jinak, proto je důležité pozorně přečíst příbalový leták.

Nákup postřiků proti plísním na jehličnanech snadno a levně

Aby byl Váš nákup co možná nejsnazší, připravili jsme pro Vás filtry, kterými si můžete seřadit výrobky například podle ceny nebo oblíbenosti. V naší nabídce naleznete zboží od různých výrobků. Pokud tedy máte ověřené některé z nabízených výrobců, využijte filtru, díky kterému se Vám roztřídí a Vy budete moci vybírat pouze z výrobků od požadované značky. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete si užívat vůni zdravých stromů.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
229 Kč
Naše cena:
175 Kč
 ORTIVA je  fungicid ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně…
2.
Běžná cena:
11 556 Kč
Naše cena:
10 169 Kč
 ORTIVA je  fungicid ve formě suspenzního koncentrátu k…
3.
Běžná cena:
417 Kč
Naše cena:
315 Kč
 ORTIVA je  fungicid ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně…
Užitečné odkazy
Kontakt
  • INPEST Louny s.r.o.
  • Osvoboditelů 420
  • 440 01 Louny
  • Mobil: 734 605 868
  • Email: info@inpest.cz
Odběr novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na INPEST.cz