20 let zkušeností

NOVINKA - Scala, Switch - Likvidace plísní

Tue 12. Jun 2018 | RSS Feed
Autor: Inpest.cz

Plíseň šedá je jedna z nejčastějích plísní, se kterou se můžete setkat na jahodníku nebo révě vinné. Do naší nabídky jsme naskladnili NOVINKY PRO TUTO SEZÓNU. Jená se o produkty Scala a Switch. Tyto vyrobky si poradí s tímto houbovitým onemocněním, které jsou hlavními nepřáteli pro pěstitele jahod a vinné révy. Ostrašující je, že plíseň napadá plody ve všech fázích vývoje, a proto je důležité, abyste použili ten správný postřik, jinak vaše úroda přijde v niveč.

 

Účinná ochrana vinné révy

 

Ať už patříte mezi velkopěstitele nebo nadšence, kteří mají svůj malý vinohrad, určitě vám není cizí plíseň na plodech a rostlinách. Víme, jak úrodu účinně ochránit. Doporučujeme novinku AgroBio Scala nebo AgroBio Scala. Oba tyto výrobky jsou šetrné k rostlinám a zároveň dokáží včas zlikvidovat plíseň šedou. Zboží pro vás máme připravené skladem a vaši objednávku odešleme v co možná nejkratší době.

 

 

Fungicidní přípravek proti strupovitosti jádrovin a plísni šedé na jahodníku a révě vinné.SCALA je fungicid ze skupiny anilinopyrimidinů se zcela odlišným mechanizmem účinku proti strupovitosti jádrovin a plísni šedé než mají klasické fungicidy. Je to kontaktní fungicid s translaminárním a fumigačním účinkem, působí preventivně a navíc, v závislosti na dávce, po dobu 2-3 dní kurativně. Jeho mechanizmem účinku je inhibice vylučování enzymů houby, které se podílejí na vzniku a rozvoji infekce rostlin, tím inhibuje a přerušuje infekční proces. Spolehlivě účinkuje při teplotách již od 5 stupňů.

Scala 50ml - 140 Kč Scala 250ml - 459 Kč
Scala 50ml Scala 250ml

 

Fungicidní přípravek k ochraně jahodníků a révy vinné proti plísni šedé.SWITCH je kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem obsahující dvě účinné látky: cyprodinil a fludioxonil. Cyprodinil inhibuje biosyntézu aminokyselin. Do rostliny proniká velice rychle prostřednictvím listů již v průběhu 2 hodin po ošetření. Po uplynutí této doby nemůže již být účinná látka smyta deštěm. V rostlině se účinná látka pohybuje akropetálně směrem k novým přírůstkům a translaminárně. Fludioxonil ze skupiny fenylpyrrolů je účinná látka odvozená z pyrrolnitrinu, přírodní antimykotické látky produkované půdními bakteriemi rodu Pseudomonas spp. Fludioxonil je širokospektrý fungicid s reziduálním účinkem.

Switch 2x48g - 770 Kč
Switch 2x48g

 

Užitečné odkazy
Kontakt
  • INPEST Louny s.r.o.
  • Osvoboditelů 420
  • 440 01 Louny
  • Mobil: 734 605 868
  • Email: info@inpest.cz
Odběr novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na INPEST.cz