Individuální kalkulace

Čas na moření česneku - Zdravý česnek PLUS souprava - SLEVA 22%

Thu 19. Oct 2017 | RSS Feed
Autor: Inpest.cz

Pěstujete si sami česnek? Pokud ano, tak pro vás není žádná novinka, že je teď ten správný čas na moření. Abyste se v příštím roce mohli těšit z bohaté a zdravé úrody, doporučujeme česnek namořit kvalitním produktem. Do naší nabídky jsme zařadili ověřený produkt Zdravý česnek PLUS souprava 10 g + 50 ml. Jedná se o souporavu pomocného přípravku Clonoplus a dále hnojiva Sulka Extra. Tato souprava je vhodná na hnojení sadby máčením a poprachu stroužků. Skvělou vlastností je, že je schopna rozkládat patogenní houby.

 

Právě teď akční cena - Sleva 22%

 

Stalo se vám, že jste vyzkoušeli několik přípravků, se kterými jste nedostáhli potřebných výsledků? Vsaďte rovnou na jistotu! Zdravý česnek PLUS souprava 10 g + 50 ml nyní u nás koupíte za akční cenu 115 kč. Zdravý česnek je opravdu velkým kusem zdraví v naší stravě, a proto si zaslouží maximální péči a ošetření.

 

 

Jak jej použít?

1.Sulka Extra: Hnojení sadby máčením před výsadbou (doba máčení 6 - 12 hodin, nechat zaschnout)

2.Clonoplus: je určen k aplikaci do půdy. Není určen k postřiku nadzemních částí rostlin. Přípravek lze aplikovat na povrch půdy s následným zapravením do hloubky cca 5 - 10 cm před setím.


Česnek je možné ošetřit přípravkem Clonoplus až 3x:

1. Ošetření před výsadbou: připravíme suspenzi tak, že 10 g přípravku CLONOPLUS rozmícháme ve 200 ml vody (stačí k ošetření 1 kg česneku), kterou vlijeme na 1 kg stroužků v PE sáčku nebo nádobě a v průběhu ½ hodiny několikrát řádně protřepeme, aby všechny stroužky byly zcela smočeny, pak obsah vysypeme a necháme do druhého dne oschnout. Nespotřebovanou suspenzi je možné použít k dalšímu ošetření. Lze také stroužky česneku nejdříve zvlhčit vodou s adhezivem tak, aby všechny stroužky byly dokonale zvlhčeny, a pak je zaprášit přípravkem v množství 10 g/kg a po protřepání je nechat oschnout.

2. Ošetření zálivkou těsně po vzejití - na povrch záhonu aplikovat zálivkou suspenzi CLONOPLUS (2 - 4 g/10 l vody/ 10 m2).

3. Ošetření zálivkou na jaře po rozmrznutí půdy - v případě podzimních výsadeb česneku (aplikovat zálivkou suspenzi CLONOPLUS 2 - 4 g/10 l vody/ 10 m2).


Zdravý česnek PLUS souprava 10 g + 50 ml KOUPÍTE ZDE >>

 

 

Užitečné odkazy
Kontakt
  • INPEST Louny s.r.o.
  • Osvoboditelů 420
  • 440 01 Louny
  • Mobil: 734 605 868
  • Email: info@inpest.cz
Odběr novinek
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na INPEST.cz