Postřiky - Inpest.cz specialista na postřiky

V našem obchodě naleznete postřiky, které slouží k ochraně rostlin či plodin proti chorobám a škůdcům, postřiky proti škůdcům a nežádoucím rostlinám, hnojiva a další pomůcky jako je chemie do bazénů. Postřiky lze zakoupit v kapalném stavu nebo v prášku či granulích. Lze si také vybrat postřik již připravený, který můžete ihned aplikovat, nebo si jej můžete namíchat sami. Pro nejlepší účinek je nutné dodržovat přesně stanovený návod na přípravku, který chcete použít.

Věříme, že si v našem on-line obchodě vyberete postřik, který Vám bude nápomocen.

Postřiky na stromy, postřiky pro škůdcům

Prodáváme přípravky na ochranu rostlin – herbicidy, fungicidy, insekticidy a řadu speciálních hnojiv, jak pro velkoodběratele, tak pro zahrádkáře. Pořádáme odborná školení a semináře. Pokud máte zájem o větší množství  postřiků (SLEVA) - KONTAKTUJTE NÁS !!! Nabízíme Vám zvýhodněné ceny ( po dohodě ), rychlý dovoz ZDARMA na místo určení ( Ústecký, Středočeský kraj - dle DOHODY a množství ).

Jarní postřiky proti chorobám ovocných stromů

Nejčastěji se jarní postřiky aplikují především na stromy a dřeviny. Předchází tak brzkému napadnutí dřevin chorobami. Jako nejčastější choroby, na které se používají jarní postřiky je strupovitost, rzivost, skvrnitost listů, puchýřovitost a padlí. První postřiky se provádí v době rašení a druhý postřik pak ve stádiu, kdy je květ v poupatech. Třetí a poslední jarní postřik se aplikuje po odkvětu.

Dalším jarním postřikem jsou prostředky proti přezimujícím škůdcům. K pozdějším postřikům se řadí ochranné postřiky proti škůdcům jako je např. obaleč, sviluška, mšice, pilatka, květopas, a další.Postřiků existuje celá řada, proto by se měli střídat. Pokud budete používat pouze jeden postřik, může se stát, že si na něj škůdci zvyknou a jarní postřik nebude účinný. Při samotném postřiku se věnujeme celé dřevině, nejen koruně, ale i kmenu a patě stromu. Pod kůrou se mohou v podobě vajíček skrývat škůdci, proto je důležité se věnovat každé puklině kůry. Při aplikaci postřiku nezapomeňte na ochranné pomůcky. Brýle, rukavice a plášť by měly být samozřejmostí.

 

  

Nejprodávanější

Vysokotlaká hadice 433 10m 4900191

Vysokotlaká hadice 433 10m 4900191
1 259 Kč
992 Kč
1 200 Kč
-5%
Vysokotlaká hadice, díky níž je možné vzdálit se při práci od stroje. Použití pro vysokotlaký postřikovač...
detail produktu

Nosník 4 trysek 100cm s trubkou 75cm pro postřikovač 433 4900300

Nosník 4 trysek 100cm s trubkou 75cm pro postřikovač 433 4900300
1 390 Kč
1 091 Kč
1 320 Kč
-5%
Ideální pomocník pro aplikaci postřiků na větších plochách. Použití pro vysokotlaký postřikovač 433 a...
detail produktu

Fury 10 EW

Fury 10 EW
1 699 Kč
1 318 Kč
1 595 Kč
-6%
FURY 10 EW postřikový insekticid, postřik proti škůdcům ve formě emulze typu olej - voda k ochraně rostlin....
Top
detail produktu

Karate Zeon

Karate Zeon
10 829 Kč
8 227 Kč
9 955 Kč
-8%
KARATE SE ZEON TECHNOLOGIÍ 5 CS je  insekticid na bázi syntetického pyrethroidu ve formě stabilní suspenze...
detail produktu

Zádový postřikovač Solo 475 COMFORT 15l

Zádový postřikovač Solo 475 COMFORT 15l
3 390 Kč
2 603 Kč
3 150 Kč
-7%
Zádový tlakový postřikovač SOLO 475 COMFORT  s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci...
NovinkaAkce
detail produktu

Pojízdný postřikovač Solo 453 11l

Pojízdný postřikovač Solo 453 11l
1 540 Kč
1 207 Kč
1 460 Kč
-5%
Pojízdný postřikovač SOLO umožňuje snadný pohyb a práci na zahradě. Spirálová hadice postřiku umožňuje...
detail produktu

 

Pro ochranu rostlin postřiky, pro jejich podporu hnojiva.

Aby rostliny dobře prospívali a plodili, je důležité jim poskytnout veškeré živiny, které rostlina potřebuje. Proto je důležité aplikovat taková hnojiva, která jsou přesně určena na konkrétní druh rostlin, ať už jde o rostliny pokojové - pěstované doma, nebo rostliny venkovní. Venkovních rostlin je plná škála, od trávníkových porostů, zeleniny a ovoce až po stromy, a každý z nich potřebuje speciální péči.

Jaké hnojivo vybrat?

V naší nabídce naleznete nejrůznější hnojiva, od rychle rozpustných, kapalných, až po minerální či organická hnojiva. Nabízíme také hnojiva s dlouhodobým účinkem, která jsou většinou granulovaná a úměrně se rozpouští například až 6 měsíců. Je důležité vybírat přesně takové hnojivo, které je určené pro danou rostlinu, protože podpůrné látky např. na růst, květ či plození rostliny je přesně dávkováno, dle druhu rostlin. Vybírejte proto vždy hnojiva určená pro danou rostlinu a vyhnete se tak jejímu případnému poškození.

Aplikace hnojiv

Hnojivo vždy aplikujte podle návodu. Více hnojiva Vám nezajistí větší růst či plození, ale můžete tím rostlině spálit listy, nebo poničit kořeny. Dodržujte tak vždy postup a dávkování dle pokynů. Pro ulehčení již nabízíme některá hnojiva i s postřikovačem, kde je dávka již nastavena a Vy pouze přidáte vodu, promícháte a můžete aplikovat. Nejste-li si jisti, jak hnojivo namíchat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme.