Postřiky - Inpest.cz specialista na postřiky

V našem obchodě naleznete postřiky, které slouží k ochraně rostlin či plodin proti chorobám a škůdcům, postřiky proti škůdcům a nežádoucím rostlinám, hnojiva a další pomůcky jako je chemie do bazénů. Postřiky lze zakoupit v kapalném stavu nebo v prášku či granulích. Lze si také vybrat postřik již připravený, který můžete ihned aplikovat, nebo si jej můžete namíchat sami. Pro nejlepší účinek je nutné dodržovat přesně stanovený návod na přípravku, který chcete použít.

Věříme, že si v našem on-line obchodě vyberete postřik, který Vám bude nápomocen.

Postřiky na stromy, postřiky pro škůdcům

Prodáváme přípravky na ochranu rostlin – herbicidy, fungicidy, insekticidy a řadu speciálních hnojiv, jak pro velkoodběratele, tak pro zahrádkáře. Pořádáme odborná školení a semináře. Pokud máte zájem o větší množství  postřiků (SLEVA) - KONTAKTUJTE NÁS !!! Nabízíme Vám zvýhodněné ceny ( po dohodě ), rychlý dovoz ZDARMA na místo určení ( Ústecký, Středočeský kraj - dle DOHODY a množství ).

Jarní postřiky proti chorobám ovocných stromů

Nejčastěji se jarní postřiky aplikují především na stromy a dřeviny. Předchází tak brzkému napadnutí dřevin chorobami. Jako nejčastější choroby, na které se používají jarní postřiky je strupovitost, rzivost, skvrnitost listů, puchýřovitost a padlí. První postřiky se provádí v době rašení a druhý postřik pak ve stádiu, kdy je květ v poupatech. Třetí a poslední jarní postřik se aplikuje po odkvětu.

Dalším jarním postřikem jsou prostředky proti přezimujícím škůdcům. K pozdějším postřikům se řadí ochranné postřiky proti škůdcům jako je např. obaleč, sviluška, mšice, pilatka, květopas, a další.Postřiků existuje celá řada, proto by se měli střídat. Pokud budete používat pouze jeden postřik, může se stát, že si na něj škůdci zvyknou a jarní postřik nebude účinný. Při samotném postřiku se věnujeme celé dřevině, nejen koruně, ale i kmenu a patě stromu. Pod kůrou se mohou v podobě vajíček skrývat škůdci, proto je důležité se věnovat každé puklině kůry. Při aplikaci postřiku nezapomeňte na ochranné pomůcky. Brýle, rukavice a plášť by měly být samozřejmostí.

 

  

Nejprodávanější

Nutribor

Nutribor
2 287 Kč
1 796 Kč
2 173 Kč
-5%
Nutribor Nutribor® Speciální hnojivo pro doplňkovou výživu plodin borem doplněné o dusík, hořčík, síru a...
detail produktu

Solubor DF

Solubor DF
3 533 Kč
2 774 Kč
3 357 Kč
-5%
Solubor DF Solubor DF Speciální vodorozpustný mikrogranulát k prevenci a odstranění projevů nedostatku boru u...
detail produktu

Spintor

Spintor
4 788 Kč
3 372 Kč
4 080 Kč
-15%
SPINTOR je postřik proti škůdcům  ve formě suzpenzního koncentrátu pro ředění vodou určený k ochraně...
detail produktu

Bofix

Bofix
133 Kč
98 Kč
119 Kč
-11%
Přípravek Bofix je postřikový herbicid ve formě mikronizovaného suspenzně emulzního koncentrátu pro ředění...
detail produktu

Dominator

Dominator
64 Kč
46 Kč
56 Kč
-13%
  Dominator je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají pouze zelenými...
detail produktu

Dominator

Dominator
86 Kč
53 Kč
64 Kč
-25%
  Dominator je neselektivní listový herbicid se systemickým účinkem. Rostliny ho přijímají pouze zelenými...
detail produktu