Postřiky - Inpest.cz specialista na postřiky

V našem obchodě naleznete postřiky, které slouží k ochraně rostlin či plodin proti chorobám, škůdcům, škůdcům a nežádoucím rostlinám. Dále zde naleznete hnojiva a další pomůcky jako je chemie do bazénů a zahradní nářadí ve výprodeji. Postřikylze zakoupit v kapalném stavu nebo v prášku či granulích. Lze si také vybrat výrobek již připravený, který můžete ihned aplikovat, nebo si jej můžete namíchat sami. Pro nejlepší účinek je nutné dodržovat přesně stanovený návod na přípravku, který chcete použít.

Věříme, že si v našem on-line obchodě vyberete typ, který Vám bude nápomocen.

Zdravá zahrada bez plísní a škůdců

Prodáváme přípravky na ochranu rostlin – herbicidy, fungicidy, insekticidy a řadu speciálních hnojiv, jak pro velkoodběratele, tak pro zahrádkáře. Pořádáme odborná školení a semináře. Pokud máte zájem o větší množství postřiků (SLEVA) - KONTAKTUJTE NÁS !!! Nabízíme Vám zvýhodněné ceny ( po dohodě ), rychlý dovoz ZDARMA na místo určení ( Ústecký, Středočeský kraj - dle DOHODY a množství ).

Jarní postřiky proti chorobám ovocných stromů

Nejčastěji se jarní postřiky aplikují především na stromy a dřeviny. Předchází tak brzkému napadnutí dřevin chorobami. Jako nejčastější nemoce, na které se používají ochranné přípravky, je strupovitost, rzivost, skvrnitost listů, puchýřovitost a padlí. První aplikace se provádí v době rašení a další etapa pak ve stádiu, kdy je květ v poupatech. Třetí, a poslední, postřik v období jara, se aplikuje po odkvětu.

Dalším druhem jsou prostředky proti přezimujícím škůdcům. K pozdějším typům se řadí ochranné postřiky proti škůdcům jako je např. obaleč, sviluška, mšice, pilatka, květopas, a další.Postřiků existuje celá řada, proto by se měli střídat. Pokud budete používat pouze jeden druh, může se stát, že si na něj škůdci zvyknou a neúčinkuje, tak jak má. Při samotném procesu se věnujeme celé dřevině, nejen koruně, ale i kmenu a patě stromu. Pod kůrou se mohou v podobě vajíček skrývat škůdci, proto je důležité se věnovat každé puklině kůry. Při aplikaci nezapomeňte na ochranné pomůcky. Brýle, rukavice a plášť by měly být samozřejmostí.

 

  

Nejprodávanější

Konvový postřikovač Solo 457 7l

Konvový postřikovač Solo 457 7l
1 730 Kč
1 355 Kč
1 640 Kč
-5%
Tlakový postřikovač SOLO 457 s nádrží o objemu 7,5 l. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé...
detail produktu

Elektrický ULV rosič/fogger a foukač SM Bure

Elektrický ULV rosič/fogger a foukač SM Bure
10 990 Kč
8 355 Kč
10 110 Kč
-8%
ULV rosič ověnčený patenty umožňuje aplikaci široké škály postřiků - insekticidů,...
detail produktu

Zádový postřikovač Solo 473D CLASSIC 12l

Zádový postřikovač Solo 473D CLASSIC 12l
2 790 Kč
2 190 Kč
2 650 Kč
-5%
Zádový tlakový postřikovač SOLO 473D s nádrží na postřik o objemu 12 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na...
Top
detail produktu

Zádový postřikovač Solo 425 CLASSIC 15l

Zádový postřikovač Solo 425 CLASSIC 15l
2 890 Kč
2 264 Kč
2 740 Kč
-5%
Zádový tlakový postřikovač SOLO 425 s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na...
Top
detail produktu

Zádový postřikovač Solo 475 CLASSIC15l

Zádový postřikovač Solo 475 CLASSIC15l
2 990 Kč
2 347 Kč
2 840 Kč
-5%
Zádový tlakový postřikovač SOLO 475 s nádrží na postřik o objemu 15 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na...
Top
detail produktu

Zádový postřikovač Solo 435 COMFORT 20l

Zádový postřikovač Solo 435 COMFORT 20l
3 990 Kč
3 099 Kč
3 750 Kč
-6%
Zádový tlakový postřikovač SOLO 435 s nádrží na postřik o objemu 20 l. Je vhodný pro aplikaci postřiků na...
Top
detail produktu

 

Pro ochranu rostlin postřiky, pro jejich podporu hnojiva.

Aby rostliny dobře prospívali a plodili, je důležité jim poskytnout veškeré živiny, které rostlina potřebuje. Proto je důležité aplikovat taková hnojiva, která jsou přesně určena na konkrétní druh rostlin, ať už jde o rostliny pokojové - pěstované doma, nebo rostliny venkovní. Venkovních rostlin je plná škála, od trávníkových porostů, zeleniny a ovoce až po stromy, a každý z nich potřebuje speciální péči.

Jaké hnojivo vybrat?

V naší nabídce naleznete nejrůznější hnojiva, od rychle rozpustných, kapalných, až po minerální či organická hnojiva. Nabízíme také hnojiva s dlouhodobým účinkem, která jsou většinou granulovaná a úměrně se rozpouští například až 6 měsíců. Je důležité vybírat přesně takové hnojivo, které je určené pro danou rostlinu, protože podpůrné látky např. na růst, květ či plození rostliny je přesně dávkováno, dle druhu rostlin. Vybírejte proto vždy hnojiva určená pro danou rostlinu a vyhnete se tak jejímu případnému poškození.

Aplikace hnojiv

Hnojivo vždy aplikujte podle návodu. Více hnojiva Vám nezajistí větší růst či plození, ale můžete tím rostlině spálit listy, nebo poničit kořeny. Dodržujte tak vždy postup a dávkování dle pokynů. Pro ulehčení již nabízíme některá hnojiva i s postřikovačem, kde je dávka již nastavena a Vy pouze přidáte vodu, promícháte a můžete aplikovat. Nejste-li si jisti, jak hnojivo namíchat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme.